Cestujete pryč a nechcete nechat Váš majetek bez ochrany ? Poskytneme Vám krátkodobý pronájem elektronického zabezpečovacího zařízení. Pro zákazníky, kteří plánují zabezpečení využít pouze jednorázově jsme připravili zajímavou možnost zapůjčení zabezpečovací techniky. Rozsah služeb je na stejné úrovni jako v případě zakoupení produktu. Zahrnuje poradenství, montáž, demontáž, zaškolení s obsluhou a technickou podporu. Zařízení je před každým zapůjčením důkladně otestováno a je provedena jeho příprava k novému použití. V případě požadavku zajistíme připojení na pult centrální ochrany. V případě dlouhodobější zápůjčky lze sjednat cenu individuálně, nemusíte však mít strach, že cena přesáhne pořizovací cenu zařízení. V takovém případě Vám zařízení ponecháme. Samozřejmostí je možné systém doplnit dle požadavků zákazníka, zde bude cena sjednána individuálně. Nabízíme i zcela anonymní službu “Zápůjčka na dálku”. Vy vyzvednete a namontujete, my vše pouze předem nastavíme. Vše je velice jednoduché a montáž určitě zvládnete. Zápůjčka je jištěna zálohou odpovídající ceně produktu. Nemusíte proto sdělovat své kontaktní údaje, důvody zápůjčky, Vaše adresa nám zůstane neznámá
-PM v.o.s
Ke stažení
Naše řešení
Cena tohoto setu včetně montáže a demontáže je: 1800,- Kč za první týden. 900- Kč každý započatý týden . Doprava po Praze zdarma (mimo Prahu 8,50 Kč/km) Záloha 5000,-Kč, která bude vyúčtována dle rozsahu zápůjčky Ceny uvedeny včetně DPH. V případě, že zvolíte anonymní službu. požadujeme zálohu na celý set, od kterého bude po vrácení odečtena částka za zápůjčku. Cena setu je 8500,- včetně DPH Neručíme však za správnou instalaci prvků.
PIR DETEKTOR
Dálkový ovladač
Siréna
Centrální jednotka
Ovládání a komunikace s centrální jednotkou
Napájení ze sítě
Připojení UTP kabel do stávajícího modemu
AJAX
Systém je zcela bezdrátový a jediné co je potřeba z Vaší strany udělat, je zapojit do zásuvky a připojit na Váš modem pomocí UTP Kabelu. S umístěním prvků Vám samozřejmě poradíme. Celý systém nastavíme a připojíme do chytré aplikace ve Vašem mobilním telefonu. Pomocí aplikace pak můžete celý systém ovládat a budou Vám doručovány veškeré informace ze systému. Budete tak mít přehled co se v objektu děje v době Vaší nepřítomnosti.
Základní set obsahuje: 1x Centrálu 1x Bezdrátový pohybový detektor 1x Bezdrátovou interierovou sirému 1x dálkový ovladač 1x Kabel UTP V případě požadavku na rozšíření systému dohodneme cenu individuálně. Neodkládejte instalaci zabezpečovacího systému před Vaším odjezdem na poslední chvíli. Nemusíme být schopni Váš požadavek splnit den před Vašim odjezdem.
Chcete více informací
Neváhejte nás kontaktovat v pracovní době Po - Pá 8.00 - 16.30 Nebo využijte náš poptávkový formulář