Máme pro Vás připraveno profesionální řešení pro malé aplikace, jako jsou rodinné domky obchody a kanceláře a středně velké firmy. Systém může být ovládán klávesnicí, bezdrátovými vysílači nebo pomocí mobilního telefonu, což je vhodné pro odjištění nebo zajištění celého systému na dálku. Elektronická zabezpečovací signalizace slouží k včasné a přesné detekci narušení monitorovaného prostoru. Poplachové informace mohou být přenášeny na PCO — pult centrální ochrany s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobilní telefon prostřednictvím SMS nebo hlasové funkce. Tím, že jste okamžitě informováni o poplachu, můžete včasnou reakcí výrazně minimalizovat rizika spojená s napadením objektu. Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než se veřejnost domnívá. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě, že jiná bude hodnota EZS určeného pro zabezpečení bytu v 5 patře a jiná pro zabezpečení luxusní vily. V naší nabídce naleznete zabezpečovací systém Jablotron a jako doplňek jsme přidali zcela bezdrátový systém firmy AJAX. Neodkládejte instalaci zabezpečovacího systému. Těžko vás budeme přesvědčovat o koupi alarmu, pokud vás k tomu nedonutila vlastní neblahá zkušenost. Pak bývá na všechny výčitky pozdě. Na tuto činnost máme koncesní listinu a pravidelně navštěvujeme školení se zaměřením na elektronické zabezpečovací systémy.
-PM v.o.s
Jsme certifikovaný partner firmy Jablotron. V ramcí spolupráce Vás múžeme připojit na pult centrální ochrany Jablotron security. K alarmům JABLOTRON získáte službu Celková ochrana na 3 měsíce zdarma!
Cestujete pryč a nechcete nechat Váš majetek bez ochrany ? Múžeme Vám poskytnout krátkodobý pronájem elektronického zabezpečovacího systému.
Zajištění staveb Zajistíme Vaší stavbu pomocí elektronického zabezpečovacího systému nebo nainstalujeme dohledový systém.
Krátkodobé zápujčky EZS
Ke stažení
Více zde Více zde
Chytrá domácnost Automatizace Součástí moderních bezpečnostních systému je i možnost automatizace. V rámci ovládání bezpečnostního systému můžete ovládát rúzná elektrická zařízení. Běžně se ovládají rolety, garážové a pojezdové brány, zavlažovací systémy, ovládání světel a podobně.
Více zde Více zde Více zde Více zde